výrobky na zákazku

Výrobky na zákazku

 

V spolupráci s firmami, ktoré zastupujeme a s ďalšími dodávateľmi sme Vám schopní dodať výrobky na zákazku od integračnej úrovne (Level) 0 – dodávka jednotlivých dielov až po úroveň (Level) 5 – plnú systémovú integráciu s backplane, napájacími zdrojmi, montážou aktívnych kariet (prepojené, otestované a pripravené k zaslaniu k zákazníkovi)

 

Popis jednotlivých integračných úrovní:

Level 0

Iba mechanické komponenty, dodávky jednotlivých dielov zo štandardného programu.

 

Level 1

Mechanická montáž dielov podľa požiadaviek zákazníkov. Použitie štandardných dielov.

Level 2
Elektrická a mechanická montáž. Výroba špecifických dielov (zmeny farby, úpravy, potisky, apod.) Otvory podľa počtu kusov a tvaru sa vyrábajú frézovaním podľa  2D výkresov (*.dwg, *.dxf,  *.cdr) , nebo 3D (step), alebo razníkmi (otvory pre konektory, vetracie otvory, prestupy káblových kanálov a pod.) Minimálne požiadavky na kabeláž a testovanie (zemniaca kabeláž, inštalácia ventilátorov, mechanických ochrán káblov apod.).

 Level 3
Inštalácia elektronického vybavenia. Jedná sa najmä o montáž napájacích zdrojov, vnútorných prepojovacích káblov, prepojení systémov pre kontrolu teploty, spínačov apod. Všetky prvky sú prepojené, otestované a balené pre konečného zákazníka.

Level 4
Celková integrácia vrátane inštalácie aktívnych kariet a software podľa požiadaviek zákazníkov, vrátane funkčného celkového otestovania. Prípadná výroba obalov pre konečného zákazníka je taktiež možná.

Level 5
Kompletné integrované riešenie vrátane logistiky. Plne funkčné systémy vyrábané podľa požiadaviek zákazníkov, integrácia aktívnych i pasívnych prvkov. Lokálna i medzinárodná distribúcia a popredejná podpora. Hotová výroba je dodávaná priamo OEM zákazníkom, alebo konečným zákazníkom podľa požiadaviek zadávateľa.

 

Neváhajte kontaktovať technických pracovníkov našej firmy E-comps, s.r.o., ktorý Vám radi pomôžu vytvoriť zakázkové riešenia... tu sú kontaktné údaje.

výkresy predných panelov
štandardné otvory