O firme

Firma E-comps, s.r.o., bola založená v roku 2002. Dodáva vysoko kvalitné komponenty a riešenia pre elektrotechnický priemysel. Riešenia poskytuje v odvetviach železničnej dopravy, potravinárstva, strojárenskej výroby, automobilového priemyslu a mnoho ďalších.  

 

Medzi hlavných partnerov patria spoločnosti SCHROFF, HOFFMAN, PFLITSCH, PMA, ABB, MOLEX a RAYCHEM RPG. V súčastnosti program obsahuje asi 70 000 položiek používaných v elektrotechnickom, telekomunikačnom, strojárenskom, potravinárskom, chemickom i dopravnom priemysle. Niektoré z nich sú: skrine pre elektroniku i elektrotechniku, rozvádzače, nástenné skrine, outdoor skrine, klimatizačné jednotky, prístrojové skrinky, 19? technika (subracky- vaničky), predné panely a kazety, systémy (ComapctPCI, AdvancedTCA, MicroTCA), napájacie zdroje, Backplanes, konektory, priechodky (káblové vývodky), káblové kanály, ochranné hadice, ochranné oplety - "pančušky", "fittingy", priemyselné púzdra, elektronické púzdra a mnoho ďalšieho.

_________________________________________________________________________________________________

 

Našim cieľom je dodávanie vysoko kvalitných komponentov pre elektroniku a elektrotechniku vrátane potrebných služieb a tým prispievať k úspechu našich zákazníkov. Všetci naši zamestnanci sú zodpovední za stále zlepšovanie našich dodávok a služieb, ktoré ponúkame.